Bóg zawsze znajdzie Ci pracę - Regina Brett (fragmenty)

Niedawno na rynku pojawiła się książka Reginy Brett "Bóg zawsze znajdzie Ci pracę", a dzisiaj mam krótkie info i kilka fragmentów!"Pięć lekcji Reginy Brett w interpretacji Ewy Błaszczyk

Wydawnictwo Insignis Media udostępniło pięć rozdziałów najnowszej książki Reginy Brett "Bóg zawsze znajdzie ci pracę", która od chwili wydania w październiku zeszłego roku plasuje się na wysokich miejscach polskich list bestsellerów.

Pięć rozdziałów – pięć lekcji Reginy Brett – interpretuje Ewa Błaszczyk.

Książki amerykańskiej autorki cieszą się w Polsce olbrzymią popularnością. Jej pierwsza książka, "Bóg nigdy nie mruga", w lutym br. otrzymała tytuł 'Bestsellera Empiku 2014' w kategorii poradników (druga książka Brett – "Jesteś cudem" – również była nominowana w tej kategorii). Ze względu na tak wielki sukces Reginy Brett w Polsce doszło do niecodziennej sytuacji – jej amerykański wydawca zgodził się na wydanie jej najnowszej książki "Bóg zawsze znajdzie ci pracę" w naszym kraju grubo przed jej premierą w Stanach Zjednoczonych (tam tytuł ten dostępny będzie dopiero od kwietnia 2015).

Zapraszamy zatem do zapoznania się z felietonami Reginy Brett w wykonaniu znanej polskiej aktorki, współtwórczyni fundacji „Akogo?” i kliniki „Budzik”".

Lekcja 4
Lekcja 6
Lekcja 13
Lekcja 30
Lekcja 49


Wszystkie lekcje: playlista lub http://bit.ly/ReginaBrett-Zawsze

Podziel się

Komentarze

2 komentarze:

 1. Książki Pani Reginy są fantastyczne!

  Zapraszam do komentowania i obserwowania http://papierowakobietka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję kiedyś dotrzeć, ale kolejka długa ;)

   Usuń