Girl Online - Zoe Sugg (zapowiedź)

Już w środę 8 kwietnia w księgarniach pojawi się powieść "Girl Online". Dzisiaj zamieszczam kilka informacji i fragment audio, a jutro na blogu pojawi się przedpremierowa recenzja ;)""Girl Online", debiutancka powieść Zoelli, jednej z najpopularniejszych blogerek, już za tydzień* pojawi się w polskich księgarniach! Ale już dziś zapraszamy do odsłuchania pierwszego fragmentu książki.

Życie nastolatka nie jest łatwe. Szkoła, obowiązki domowe, ciągłe pytania dorosłych o plany na przyszłość… Nie ma lekko! Doskonale wie o tym także Zoe Sugg – popularna młoda blogerka z Wielkiej Brytanii, która w swojej debiutanckiej powieści "Girl Online" opisuje problemy współczesnych nastolatków w zabawny, ale i poruszający sposób.

Z miłości do piękna i mody Zoe Sugg zaczęła w 2009 roku pisać bloga i jednocześnie założyła swój kanał w serwisie YouTube, który osiągnął niezwykłą popularność – 7,7 mln subskrybentów. Urocza i oryginalna Zoella sprawia, że oglądanie jej filmów staje się prawdziwą przyjemnością. Podobnie jest z lekturą jej powieścią. Jak pisze jedna z polskich recenzentek "Girl Online": 'Ta powieść jest dokładnie jak ona – wesoła, nieprzewidywalna i urocza! Mam ochotę trzymać w objęciach przez cały czas swój egzemplarz, nie odkładać go ani na chwilę oraz czytać w kółko po kilka razy'.

Już dzisiaj możecie posłuchać pierwszego fragmentu "Girl Online" w interpretacji Joanny Pach-Żbikowskiej: [klik]

'Z pełną odpowiedzialnością za własne słowa oznajmiam wszem i wobec, co następuje: totalnie zakochałam się w debiucie literackim Zoe Sugg i zamierzam przeczytać wszystkie książki, jakie kiedykolwiek wyda ta utalentowana dziewczyna. Z czystą przyjemnością polecam Wam lekturę "Girl Online". Nareszcie mamy wiosnę i uwierzcie mi, że nie ma aktualnie lepszej powieści, która nadawałaby się do przywitania tej pory roku' – Angelika Wawrzyniak (recenzentka)

Statystyki kanałów i profili Zoelli: YouTube: 7,7 mln Twitter: 3,1 mln Instagram: 4,2 mln Facebook: 2,1 mln

Gdzie można spotkać się z Zoellą?"
www.youtube.com/user/zoella280390
www.youtube.com/user/MoreZoella
www.zoella.co.uk
www.twitter.com/ZozeeBo
www.instagram.com/zozeebo
www.facebook.com/zoe.zoella
* 08.04.2015 r.

Podziel się

Komentarze

2 komentarze: