Niesamowite 1000x połącz kropki oraz Spider-Man 1000x połącz kropki (zapowiedź)

Zapraszam na krótkie info o mających się wkrótce pojawić na rynku nowych pozycjach z serii "1000x połącz kropki". [Tutaj] można znaleźć moją krótką opinię na temat "1000x połącz kropki. Pejzaże miast"."Już wkrótce superbohaterowie Marvela i Spider-Man w kreatywnej zabawie Połącz kropki

Zachwycająca seria 'Połącz kropki' nowozelandzkiego grafika Thomasa Pavitte’a już 1 lutego wzbogaci się o kolejne tytuły – tym razem artysta zaprasza do stworzenia rysunków na podstawie dzieł najwybitniejszych twórców komiksów Marvela.

Kapitan Ameryka, Dr. Strange, Iron Man, Wolverine i wielu, wielu innych – oto superbohaterowie, którzy zapewnią wiele godzin znakomitej rozrywki. Wystarczy ołówek, aby za pomocą pojedynczej linii wydobyć z gąszczu kropek znane i lubiane postaci. Gotowe dzieło w wyjątkowo dużym formacie można pokolorować, wyrwać dzięki perforowanym brzegom, oprawić i powiesić na ścianie. Niesamowite '1000x połącz kropki' to niezastąpiony sposób na wyzwolenie w sobie kreatywności i świetną rozrywkę w każdym wieku.

Pavitte zaprasza również do zabawy ze Spider-Manem i jego przyjaciółmi, sojusznikami oraz najstraszliwszymi wrogami. Wśród nich: Spider-Woman, Doctor Octopus, Czarna Kotka i wielu innych. Na deser prawdziwe wyzwanie – słynna scena walki Spider-Man kontra Doctor Octopus, stworzona z ponad 1500 kropek. Perforowane strony można wyrwać, by podzielić się nimi z przyjaciółmi, albo zachować dla siebie. Nagrodą za cierpliwe łączenie kropek stanie się prawdziwe dzieło gotowe do powieszenia na ścianie".

Podziel się

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz