Assassin’s Creed: Oficjalna powieść filmu - Christie Golden (zapowiedź)

Zapraszam na krótką zapowiedź nowej powieści "Assasin's Creed" powstałej na podstawie scenariusza filmu, który ukaże się w kinach już jutro!"Wkrocz w mroczny świat asasynów i templariuszy z filmem i oficjalną powieścią filmową 'Assassin’s Creed'

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od polskiej premiery* długo wyczekiwanego filmu stworzonego w ramach kultowego uniwersum 'Assassin’s Creed'. Sztab doświadczonych scenarzystów oraz doborowa obsada to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Prócz Michaela Fassbendera, w filmie zobaczymy między innymi Jeremy’ego Ironsa czy Marion Cotillard.

Poznaj jeszcze głębiej fascynujący świat tajemnych organizacji i ich konfliktów z oficjalną powieścią filmu autorstwa Christie Golden, która swoją premierę będzie miała już 11 stycznia.

Dzięki rewolucyjnej technologii dostępu do genetycznych wspomnień Callum Lynch może przeżyć wydarzenia z życia swojego przodka Aguilara de Nerha, który w piętnastowiecznej Hiszpanii należał do tajemnego stowarzyszenia asasynów. Wzbogacony o wspomnienia, wiedzę i umiejętności Aguilara, Callum zmierzy się z potężną i złowrogą organizacją templariuszy w czasach współczesnych".MOŻESZ ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ JUŻ DZIŚ!

* Premiera filmu będzie miała miejsce 6 stycznia 2017

Podziel się

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz