Książka bez sensu 2 - Alfie Deyes (zapowiedź)

Uwaga! Już za kilka dni "Książka bez sensu 2 ukaże się w księgarniach, a dzisiaj zapraszam na kilka informacji o niej ;) Jeżeli ktoś ma ochotę przypomnieć sobie część pierwszą, zapraszam do mojej opinii o niej tutaj."Już za tydzień 'Książka bez sensu 2' Alfiego Deyesa!

W środę 14 września do księgarń trafi druga odsłona 'Książki bez sensu'! I tym razem Alfie Deyes – brytyjski vloger znany z kanału PointlessBlog (5 milionów subskrybentów!) – wypełnił 'bezsensowne' strony aż po brzegi zwariowanymi wyzwaniami, zabawnymi zagadkami i prawdziwie wciągającymi zabawami.

'Książka bez sensu 2' to prawie dwieście stron zaskakujących zadań na jeszcze wyższym poziomie bezsensowności. Kreatywne do potęgi pomysły youtubera nikomu nie pozwolą się nudzić – czy to samodzielnie, czy w gronie przyjaciół. Wraz z 'Książką bez sensu 2' pojawi się darmowa aplikacja na smartfony oraz tablety, która pozwoli obejrzeć niedostępne nigdzie indziej filmiki z Alfiem, a także jeszcze aktywniej włączyć się w wykonywanie emocjonujących zadań.

Obejrzyj filmik Alfiego, w którym opowiada polskim czytelnikom o swojej nowej książce":


Podziel się

Komentarze

2 komentarze:

  1. Mam część pierwszą i jest całkiem fajna :) Młodzi mogą mile spędzić z nią czas :) Po kontynuację już nie sięgnę, bo wystarczy mi jedna książka tego typu :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja z chęcią sięgnę po kolejną część - tym bardziej, że ma być jeszcze bardziej szalona ;)

      Usuń