Czy to pierdzi? Sekretne (gazowe) życie zwierząt - Nick Caruso i Dani Rabaotti (info)Zapraszam do zapoznania się z garścią informacji o naprawdę intrygującej nowości ;)

"Zwierzęta od naprawdę sekretnej strony – oryginalna książka dla ciekawych świata już w księgarniach!

Obejrzyj spot promujący książkę:Dwoje naukowców – zoolożka oraz ekolog – zaczęło któregoś dnia zadawać pewne pytanie, może nieco krępujące, ale jakże ważne (rzecz jasna, z punktu widzenia nauki); pytanie, którego dotąd prawdopodobnie nikt nie traktował serio. Nick Caruso i Dani Rabaiotti, chcąc odkryć przed czytelnikami zwierzęce sekrety, zastanawiają się: 'Czy to pierdzi?'. Fantastyczna książka ich autorstwa właśnie trafiła do księgarń i z pewnością wywoła niejedną salwę śmiechu – a przede wszystkim pozwoli dowiedzieć się zupełnie nowych i zaskakujących faktów o życiu aż 80 gatunków zwierząt.

'Czy to pierdzi? Sekretne (gazowe) życie zwierząt' jest rzetelnie, a zarazem lekko napisaną książką o tym, co piszczy we wnętrznościach zwierząt. Jaki pokarm sprawia, że wiatry hieny pachną wyjątkowo nieprzyjemnie? Co to takiego fossa? I czy fossa pierdzi? Czy wiedzieliście, że robiły to dinozaury, a śledzie robią to tylko po to, żeby się porozumiewać?

Przeczytaj fragment książki już dziś!

Przezabawna, naładowana łatwo przyswajalną wiedzą książka 'Czy to pierdzi?' powstała przy współpracy kilkudziesięciu uznanych biologów. Dzięki ich fachowej wiedzy krąg podejrzanych o nieprzyjemny zapach w waszym pobliżu zbawiennie się powiększy. Tę książkę po prostu trzeba mieć!

'Czy to pierdzi? Sekretne (gazowe) życie zwierząt' – już 4 kwietnia w księgarniach".

Zamów online

Podziel się

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz