Piękne złamane serca (zapowiedź + fragment)Dzisiaj zapraszam na krótką zapowiedź oraz fragment "Pięknych złamanych serc", a już wkrótce pojawi się prapremierowa opinia na blogu!

"Już 5 lipca premiera 'Pięknych złamanych serc' Sary Barnard

Te wakacje przynoszą świetny debiut, polecany między innymi przez prowadzącą klub czytelniczy Zoe Sugg, czyli Zoellę, autorkę bestsellerowej serii 'Girl Online'.

Przeczytaj już dzisiaj fragment powieści

'Piękne złamane serca' to przejmująca opowieść o trudnej, lecz wielkiej przyjaźni, którą pamięta się do końca życia. To historia trzech nastolatek: Caddie, Rosie i Suzanne – dziewczyn tak różnych, że właśnie to je do siebie zbliża.

Caddy i Rosie przyjaźnią się od zawsze. Mają wspólne sekrety, razem płaczą i razem się śmieją. Pewnego dnia w ich życie wkracza Suzanne o pięknym uśmiechu i smutnych oczach. Między dziewczętami powoli rodzi się prawdziwa przyjaźń, choć Suzanne głęboko skrywa pewną tajemnicę. Tymczasem Caddie dostrzega, że niepokorność może być bardzo ekscytująca. Przeszłość Suzanne stopniowo wychodzi na jaw… A teraźniejszość zaczyna wymykać się spod kontroli.

Sara Barnard w swojej książce pragnie pokazać, że wszyscy mamy możliwość stania się światłem lub ciemnością w życiu tych, których kochamy – a w prawdziwej przyjaźni zawsze występują obie te skrajności.

Wydawnictwo Insignis udostępniło obszerny fragment powieści – można go przeczytać pod linkiem.

Zamów książkę już dziś".

Podziel się

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz