World of Warcraft: Zbrodnie wojenne - premiera

Czyta to jakiś fan World of Warcraft? Jeżeli tak, to mam dla niego newsa ;)"Już dziś premiera 'Zbrodni wojennych' Christie Golden, najnowszej powieści z Uniwersum Warcrafta. Dziś także jej nowy fragment: początek procesu Garrosha Hellscreama.

'W dążeniu do naprawiania krzywd tradycyjnie ogłaszamy, kto staje przed sądem i kto szuka sprawiedliwości. Toteż z najwyższą powagą rozpoczynamy sąd nad Garroshem Hellscreamem, oskarżonym o krzywdy wyrządzone ludom Azeroth'.

Zjednoczone siły Przymierza i Hordy pozbawiły Garrosha Hellscreama, jednego z najbardziej znienawidzonych mieszkańców Azeroth, tytułu wodza. Jego żądza podbojów obróciła miasta w ruinę, niemal podzieliła Hordę i unicestwiła niezliczone istnienia. Teraz w legendarnej Pandarii Garrosh jest sądzony za swe czyny. Zgromadzili się tam sławni przywódcy z całego świata, by być świadkami tej historycznej chwili. W trakcie procesu wysłannicy spiżowych smoków przywołują wstrząsające obrazy zbrodni Garrosha. Te urywki historii zmuszają wielu z obecnych do ujawnienia własnych bolesnych wspomnień, a nawet do kwestionowania swojej niewinności lub winy. U innych mrożące krew w żyłach wizje podsycają tylko nienawiść. Nikt nie wie, że mroczne siły z Azeroth pragną nie tylko udaremnić trybunałowi wymierzenie sprawiedliwości, lecz także zagrażają życiu wszystkich zebranych na procesie.

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego fragmentu książki w interpretacji Andrzeja Blumenfelda. Posłuchajcie o początku procesu Garrosha Hellscreama, o zarzutach jakie usłyszał oraz o tym, jakiej nowej metody prezentacji dowodów zastosuje sąd".

Fragmentu czytanego przez Andrzeja Blumenfelda:Podziel się

Komentarze

2 komentarze:

  1. ja książki WOW-a dopiero mam w planach, na razie muszę skończyć Wiedźmina, a i Assassin czeka na swoją kolej :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ooo widzę, że jesteś fanką tego typu pozycji ^^ Ja Wiedźmina bardzo dobrze wspominam i mam zamiar kiedyś przeczytać całą sagę ponownie ;)

      Usuń