Dziś tak bardziej - Cyber Marian (zapowiedź + info)

Słyszeliście o Cyber Marianie? Lubicie? Jeżeli tak, to mam dla Was newsa!"Cyber Marian rusza w trasę. Odwiedzi 8 polskich miast!

Cyber Marian, legenda polskiego YouTube’a, twórca stojący za takimi głośnymi produkcjami jak 'Brzydcy i wściekli', seria 'Ukryty Polski Mega Mix' czy amerykańskie trailery kinowe do polskich filmów, rusza w trasę promującą jego książkę 'Dziś tak bardziej'. Odwiedzi osiem miast, a przedtem spędzi noc w salonie Empik!

To jedyna tego rodzaju okazja, by spotkać się ze swoim ulubionym youtube’owym twórcą, który – jak pokazuje jego książka – ma do opowiedzenia niezwykle ciekawą historię. Podczas spotkań przewidziane jest podpisywanie książek (z osobistymi dedykacjami), uściśnięcie dłoni, osobista rozmowa z Cyber Marianem i rzecz jasna pamiątkowe selfie. Serdecznie zapraszamy! Organizatorzy spotkań – wydawnictwo Insignis i Empik – zapewniają o świetnej atmosferze spotkań: gwarantem jest niezwykła charyzma i niepodrabialna osobowość Cyber Mariana.

W 'Dziś tak bardziej' Cyber Marian chce zaprosić fanów za kulisy swojej twórczości. Pokazuje jak powstawały trailery, teledyski, megamiksy i inne legendarne produkcje. Wszystko to przeplatają cyberporady, cyberlisty i cybermemy. Cyber Marian zabiera w podróż drogami swojego życia: od zamierzchłej ery przed-internetowej po współczesną epokę cyfrową. Są wśród nich odcinki autostrad, fragmenty pełne zwężeń, ostrych zakrętów i niebezpiecznych wybojów, kiedy trzeba zwolnić, a nawet zatrzymać się i zadać sobie trudne życiowe pytania.

Spotkania z Cyber Marianem odbędą się w salonach Empik. Poniżej ich lista wraz z datami, godzinami i linkami do odpowiednich wydarzeń na Facebooku. Wpisujcie się!

Dodatkowo autor postanowił osobiście dopilnować premiery, w związku z czym noc poprzedzającą spotkanie spotkanie w Warszawie (7/8 listopada) spędzi w salonie Empik Plac Unii City Shopping i będzie stamtąd nadawał na żywo specjalne wydanie Cyber Info pełne atrakcji i wyjątkowych gości. Start już o godz. 22:00. Szczegółów szukajcie na jego kanale na YouTube".


Cyber Marian

8 listopada, godz. 18:00 (przedpremiera)
Empik Plac Unii City Shopping, Warszawa, ul. Puławska 2
http://bit.ly/cyber-warszawa

9 listopada, godz. 18:00 (premiera)
Empik Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44
http://bit.ly/cyber-rzeszow

10 listopada, godz. 18:00
Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
http://bit.ly/cyber-krakow

13 listopada, godz. 16:00
empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107
http://bit.ly/cyber-katowice

14 listopada, godz. 18:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
http://bit.ly/cyber-wroclaw

15 listopada, godz. 18:00
empik Plac Wolności, Poznań, ul. Ratajczaka 44
http://bit.ly/cyber-poznan

17 listopada, godz. 18:00
empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141
http://bit.ly/cyber-gdansk

22 listopada, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
http://bit.ly/cyber-lodz

Podziel się

Komentarze

4 komentarze:

 1. Sama się sobie dziwie, ale ciekawi mnie ta pozycja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie "inne" książki potrafią niejednokrotnie zaskoczyć - i to pozytywnie ;)

   Usuń
 2. Koleś będzie w tym Empiku blisko mojej stancji xD Ja oglądałam tylko jego serię "Ukryty język polski" czy jakoś tak ;) Interesująca inicjatywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to dobra okazja do spotkania na żywo :D
   Bo najważniejszy jest dobry pomysł i oryginalność ;)

   Usuń