Konkurs wydawnictwa Insignis z Kolorowanką uważności

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie wydawnictwa Insignis! Sama mam ochotę się skusić ;)"Kolorowy konkurs – do wygrania zestawy książek!

Wydawnictwo Insignis ogłosiło konkurs, w którym zaprasza do kreatywnej zabawy – wystarczy pokolorować jeden z kilkudziesięciu rysunków Emmy Farrarons z wydanej niedawno 'Kolorowanki uważności' i zamieścić swoją pracę na fanpage’u wydawnictwa: Facebooku lub Instagramie, dołączając odpowiednie hasztagi. Zasady konkursu zamieszczone są na stronie: bit.ly/kolorowanka-konkurs.

W tym konkursie uwolnicie tkwiącego w Was artystę i przy tym sięgniecie do najprostszego sposobu na odstresowanie, czyli medytacji uważności. Powalczycie też o nagrodę – sześciu zwycięzców wybierze po trzy dowolne, wydane przez wydawnictwo Insignis książki, czyli do rozdania jest aż 18 egzemplarzy!

Konkurs trwa do niedzieli 15 maja do godziny 23.59. Nagrodzone zostaną prace, które zachwycą jury złożone z redaktorów wydawnictwa. Źródłem inspiracji może być galeria pod adresem bit.ly/emma-kolorowanka lub strona Emmy Farrarons: www.emmafarrarons.com.

Zatem nie pozostaje nic innego, jak chwycić kredki, kolorować, odstresować się i wygrywać! A doskonałym uzupełnieniem do antystresowego treningu z Kolorowanką uważności jest pięknie ilustrowany 'Dziennik uważności' Corine Sweet z ćwiczeniami i inspirującymi myślami, dzięki którym odnajdziecie spokój i harmonię w każdej codziennej sytuacji".

P.S. Już wkrótce na blogu opinie o 'Dzienniku uważności' oraz 'Kolorowance uważności' :)

Podziel się

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz