Dziennik uważności oraz Kolorowanka uważności (info)

Dzisiaj zapraszam na kilka informacji związanych z Emmą Farrarons - autorką "Kolorowanki uważności" :)

"Emma Farrarons cieszy się z sukcesu w Polsce!

Niedawno na polskim rynku miały swoją premierę dwie połączone jedną ideą książki: 'Dziennik uważności' Corinne Sweet oraz 'Kolorowanka uważności' Emmy Farrarons. Pierwszy z tych tytułów to bestsellerowy zbiór ćwiczeń uważności (ang. mindfulness), pomagających odnaleźć spokój i równowagę w codziennych życiowych sytuacjach i zredukować niepotrzebny stres. Jedną z metod na radzenie sobie z napięciem i stresem jest kolorowanie – i tu wkracza Emma Farrarons ze swoją 'Kolorowanką uważności'.Emma Farrarons jest francuską ilustratorką i graficzką. Urodziła się na wyspie Cebu na Filipinach, a wychowała w Paryżu. Rysunku uczyła się w Edinburgh College of Art i l’École Nationale Supérieure des Arts Décoratifs. Po ukończeniu kursu grafiki i tkaniny artystycznej w Capellagården w Szwecji zapałała wyjątkową miłością do tworzenia wzorów i nadruków, a inspiracje czerpie z francuskiej, skandynawskiej i japońskiej szkoły designu. Ilustruje i projektuje książki, plakaty i artykuły papiernicze. Oprócz rysowania i projektowania Emma lubi gotować, szyć, podróżować i praktykować uważność. Mieszka w Londynie z mężem Duńczykiem.

'Kolorowanka uważności' to wyjątkowa książka z rysunkami i wzorami do wypełnienia kolorem. W przeciwieństwie do większości dostępnych w Polsce kolorowanek ma bardzo poręczny, kieszonkowy format, przez co z łatwością mieści się w torebce i może nam towarzyszyć w każdej sytuacji, w której zapragniemy odstresować się kolorowaniem. Co więcej, sprzedawana jest w zestawie z kredkami, tak więc droga od zakupu do rozpoczęcia kolorowania jest naprawdę krótka i natychmiastowa! Oczywiście największą zaletą książki są jedne w swoim rodzaju rysunki Emmy Farrarons – jej niepowtarzalny, ciepły styl, który można podziwiać na jej stronie www.emmafarrarons.com – sprawia, że 'Kolorowanka uważności' naprawdę odstresowuje, dając przy tym mnóstwo artystycznej satysfakcji. Nic więc dziwnego, że książeczka Emmy Farrarons wspięła się błyskawicznie na wysokie miejsca na listach bestsellerów w swojej kategorii, o czym wydawca nie omieszkał poinformować Autorki. Zobaczcie, co w odpowiedzi nadesłała Emma Farrarons!Specjalnie dla was zamieszczamy jeden z prześlicznych rysunków Emmy do pokolorowania i odstresowania się:Więcej o omówionych w tekście książkach dowiecie się pod poniższymi linkami".

Dziennik uważności
Kolorowanka uważności

Podziel się

Komentarze

4 komentarze:

  1. Żeby ocenić to najlepiej spróbować. Sama byłam jedną z tych "to dnie dla mnie"... aż do pierwszego razu;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja się ucieszyłam, kiedy na rynku pojawiły się kolorowanki i zabawy typu połącz kropki dla dorosłych. Od razu wiedziałam, że to coś dla mnie ;) Z drugiej strony jeżeli ktoś nie jest zdecydowany, to najlepiej spróbować na takim przykładzie, jak zamieszczony w poście i wtedy się przekonać :)


      Usuń