Assassin’s Creed: Pojednanie - Oliver Bowden (premiera)

Już jutro premiera kolejnego tomu serii "Assassin's Creed" :)"'Assassin’s Creed: Pojednanie' – najnowsza powieść Olivera Bowdena z bestsellerowej serii już od 3 grudnia w księgarniach.

Rok 1789; nad Paryżem wschodzi świt rewolucji francuskiej. Uciskany przez arystokrację lud powstaje. Bruk ulic spływa krwią – rewolucyjna sprawiedliwość ma wysoką cenę…

W czasach, gdy bogatych i biednych dzieli przepaść, a kraj rozdzielają wewnętrzne napięcia, Arno i Élise, młody mężczyzna i młoda kobieta, walczą, by pomścić wszystko, co stracili.

Wkrótce zostają wciągnięci w odwieczną wojnę asasynów i templariuszy, w świat pełen niebezpieczeństw – straszniejszych, niż mogli sobie wyobrazić.

Zapraszamy do odsłuchania fragmentu historii opowiadanej przez Élise; tym razem narrację – po raz pierwszy w historii serii – prowadzi głos żeński. Interpretacji pamiętnika wyjątkowej templariuszki – Élise de La Serre – podjęła się Julia Kołakowska-Bytner".

Link do fragmentu

Podziel się

Komentarze

6 komentarze:

 1. Anonimowy12/02/2014

  Ja z pewnością sięgnę po tą pozycję, ale z czasem.. Mam stertę książek, z którymi się wyrobię za około pół roku. [ Szept Myśli ]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, skąd ja to znam ;) Nawet boję się myśleć, na ile moje sterty wystarczą...

   Usuń
 2. Książka zapowiada się ciekawie, ale jaka będzie to się okaże
  +

  OdpowiedzUsuń