Ed Sheeran. Graficzna podróż - Ed Sheeran i Phillip Butah (zapowiedź)

Dzisiaj zapraszam na garść informacji o nadchodzącej premierze biografii Eda Sheerana :)"'Ed Sheeran. Graficzna podróż' – pierwsza autoryzowana biografia genialnego muzyka już za tydzień w księgarniach!

'Graficzna podróż' to pierwsza opowieść o drodze, jaką przebył muzyk stając się międzynarodową gwiazdą. Książkę wypełniają wspomnienia Eda, ilustracje stworzone przez Phillipa Butaha – przyjaciela Eda z dzieciństwa i artystę odpowiedzialnego za graficzną oprawę jego singli i płyt oraz wyjątkowe fotografie.

Na kartach 'Graficznej podróży' Ed wspomina swoje pierwsze muzyczne doświadczenia, zdradza źródła inspiracji oraz szczegóły dotyczące swoich nagrań i koncertów – aż do wydania drugiego albumu „X”. Dzięki książce odkryjemy, co napędza Eda na ścieżce artystycznej wędrówki i jak radzi sobie z oszałamiającym sukcesem. Dowiemy się również, czego jego zdaniem potrzebuje każdy młody muzyk, by zaistnieć w branży.

Wspomnienia Eda, jedyne w swoim rodzaju portrety Phillipa Butaha i świetne zdjęcia – wszystko to sprawia, że Graficzna podróż jest wyjątkową książką poświęconą wyjątkowemu artyście.

Obejrzyj film o kulisach powstawania książki 'Graficzna podróż' Eda Sheerana":

Podziel się

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz