Kontynuacja Girl Online

Dzisiaj zapraszam na kilka informacji dotyczących kontynuacji "Girl Online" ;)

"Zoe Sugg pracuje nad kontynuacją 'Girl Online'!

Minął już miesiąc od polskiej premiery powieści 'Girl Online' autorstwa Zoe Sugg. Zoella, sympatyczna i urocza vlogerka z Wielkiej Brytanii, swoją pierwszą książką zdobyła serca czytelniczek na całym świecie, również w Polsce.

'Girl Online' to historia miłosna Penny, pewnej zwyczajnej dziewczyny, będącej tak jak Zoella autorką bloga; to niezwykła opowieść, która szybko przypadła do gustu polskim czytelniczkom, czego wyrazem są wysokie miejsca, jakie zajmuje książka na listach bestsellerów, oraz wiele pozytywnych recenzji.

W po sukcesie 'Girl Online' Zoe nie spoczęła na laurach, lecz zaczęła pisać kontynuację historii Penny. Sami zobaczcie video! Zoella odpowiada w nim, jak wyglądają prace nad książką, jaki będzie miała tytuł i kto jej pomaga w pisaniu".

Podziel się

Komentarze

2 komentarze:

 1. Fajnie :)
  Osobiście, jakoś nie spodobała mi się jakoś super ta książka, ale wierzę, że młodsi czytelnicy polubią perypetię Penny :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście mi się podobała, ale masz rację, że spodoba się raczej młodszym czytelnikom ;) Taki niewymagający i prosty czasoumilacz :D

   Usuń