Bóg zawsze znajdzie ci pracę - Regina Brett (zapowiedź) + spotkania autorskie!

Dzisiaj news dotyczący Reginy Brett i jej nowej książki :)"Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej książki Reginy Brett!

Debiutując tytułem "Bóg nigdy nie mruga", Regina Brett szturmem podbiła serca czytelników. Jej sukces przypieczętowało gorące przyjęcie książki Jesteś cudem. A już 5 listopada na księgarskie półki trafi trzecia książka pisarki z Cleveland, zatytułowana "Bóg zawsze znajdzie ci pracę".

Regina Brett swoją nową książkę dedykuje wszystkim tym, którzy przestali kochać to, co robią; tym, którzy pragną ujrzeć swoją pracę w nowym świetle; ale również tym, którzy dopiero szukają swojego miejsca. "Bóg zawsze znajdzie ci pracę" to zbiór inspirujących historii, które pomogą ujrzeć pracę oraz życie w nowym świetle; to 50 lekcji, jak szukać spełnienia.

W ubiegłym roku Regina Brett zawitała do Polski i spotkała się z gorącym przyjęciem. Wydawnictwo Insignis z radością informuje, że autorka przyleci do Polski ponownie, by promować swoją najnowszą książkę. Spotka się z czytelnikami w Krakowie i w Warszawie (w środę 19 listopada 2014 godz. 18.00 w Empiku przy ul. Marszałkowskiej 116/122)".

Podziel się

Komentarze

4 komentarze:

 1. Słyszałam o tych książkach, ale to raczej nie moja tematyka...

  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To podobnie jak ja, chociaż kiedy słyszy się pozytywne opinie, to potem książki kuszą ;)

   Usuń
 2. Czytałam "Jesteś cudem" :)
  Och, bardzo bym chciała spotkać się z autorką!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może uda Ci się wybrać do Krakowa albo Warszawy? ;) Jeżeli nie, to może następnym razem :)

   Usuń