Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat - Kaz Cooke (premiera)

Uwaga, coś dla rodziców ;) Premiera już dzisiaj!"Nowe wydanie bestsellerowego poradnika "Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat" już wkrótce w księgarniach!

22 października ukaże się niecierpliwie wyczekiwane wznowienie poradnika Kaz Cooke "Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat". Książka ta stała się niezwykle popularna wśród świeżo upieczonych rodziców, dodając im otuchy, rozśmieszając i nie forsując jednej – jedynie słusznej – metody postępowania przy opiece i wychowywaniu dzieci od urodzenia do lat pięciu. Rady, zalecenia i wskazówki podane są w niezwykle błyskotliwym, humorystycznym, pełnym zrozumienia i ciepłym stylu Kaz Cooke; dodatkowym atutem książki jest jej przejrzysty i nowoczesny układ oraz rysunki autorki, które stanowiąc celną puentę omawianych zagadnień, potrafią często rozśmieszyć do rozpuku.

Po wyczerpaniu się pierwszego nakładu, "Dzieciozmagania" stały się jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku wtórnym poradników dla rodziców – używane egzemplarze trafiały na serwisy aukcyjne, osiągając nierzadko bardzo wysokie ceny.

Wydawnictwo Insignis od dłuższego czasu pracowało nad nowym wydaniem "Dzieciozmagań", w którym miały zostać uwzględnione wszystkie zmiany, jakie pojawiły się w odświeżonej australijskiej edycji poradnika. Nie zabrakło gruntownej aktualizacji i rozbudowy działów z informacjami, źródłami, odsyłaczami i adresami. Wszystko to rzecz jasna zaadaptowane do polskich realiów, polskiego prawodawstwa i z uwzględnieniem polskich stron internetowych, książek, źródeł i instytucji. Doszło sporo nowych rysunków Kaz Cooke, książka zyskała nową okładkę i od tego wydania dostępna jest wyłącznie w bardzo wygodnej tzw. oprawie zintegrowanej, która chroni aż 816 stron książki!

"Dzieciozmagania" wraz z innym poradnikiem Kaz Cooke – "Ciężarówką przez 9 miesięcy" – to pozycja, której nie sposób odmówić statusu kultowej. To jedyny taki poradnik na rynku, który przez bardzo humorystyczne i podtrzymujące na duchu podejście do problemów spędzających resztki snu z oczu niewyspanych, świeżo upieczonych rodziców nie utracił niczego ze swojej bogatej treści, szerokiego spektrum poruszanych zagadnień i bardzo profesjonalnego, konsultowanego ze specjalistami podejścia do wielu ważkich kwestii z dziedziny opieki nad dzieckiem. Zresztą – jak pisze sama Kaz Cooke – "Dzieciozmagania" to coś więcej niż tylko poradnik. I trudno się z nią nie zgodzić".

Zapraszam do zapoznania się z fragmentem książki!

Podziel się

Komentarze

2 komentarze:

  1. Maluszka jeszcze nie mam, ale uwielbiam książki lub poradniki w przystępnej i zabawnej formie ukazujące zmagania rodziców z dzieciaczkami. ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam podobnie, zwłaszcza, jeżeli całość jest podana z humorem ;)

      Usuń